O mnie

W największym skrócie mogę napisać, że moje pasje to rękodzieło, podróże i gotowanie. Kolejność zupełnie przypadkowa. Rękodzieło było ze mną od zawsze. Robienie na drutach, szydełko, makrama. Puste półki w latach siedemdziesiątych wymuszały robienie swetrów – początkowo dla siebie, później dla przyjaciół no i na końcu dla własnych dzieci. Powstawały oryginalne projekty , aż żal, że nie mam ich utrwalonych na zdjęciach.

A jakie emocje towarzyszyły zdobywaniu włóczki. Kolor, faktura, rodzaj – praktycznie nie miał znaczenia . Ważne było  – że jest z czego robić.

Makrama – to kolejna pasja na lata.. Wiszące kwietniki ze zdobytego sznurka do snopowiązałek, torby, naszyjniki , a nawet kotary na drzwi. Węzły poznałam sama ucząc się na podstawie malutkiej – cudem zdobytej książeczki.

Podróże – a było tego sporo i z chęcią opiszę nasze wyprawy krajowe, europejskie i azjatyckie. Wszystkie wyjazdy organizowaliśmy sobie sami. Chętnie więc podpowiem – gdzie i co można zobaczyć. Powoli dodawać będę też filmy które robiłam w trakcie wyjazdów. Czytając więc wspomnienia można również obejrzeć nie tylko zdjęcia, ale również krótkie filmy.

I na koniec gotowanie. Podobno robię to bardzo dobrze. Na stronie pojawią się przepisy wypróbowane – do których sama lubię wracać.

Jeśli trafiłeś na tę stronę – to zapraszam na wspólną podróż. Bardzo proszę zostaw komentarz.

4 komentarze

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *