O mnie

Rękodzieło było ze mną od zawsze. Robienie na drutach, szydełko, makrama. Puste półki w latach siedemdziesiątych wymuszały robienie swetrów – początkowo dla siebie, później dla przyjaciół no i na końcu dla własnych dzieci. Powstawały oryginalne projekty , aż żal, że nie mam ich utrwalonych na zdjęciach.

A jakie emocje towarzyszyły zdobywaniu włóczki. Kolor, faktura, rodzaj – praktycznie nie miał znaczenia . Ważne było  – że jest z czego robić.

Makrama – to kolejna pasja na lata.. Wiszące kwietniki ze zdobytego sznurka do snopowiązałek, torby, naszyjniki , a nawet kotary na drzwi. Węzły poznałam sama ucząc się na podstawie malutkiej – cudem zdobytej książeczki.

A teraz – czas na koraliki.

 

Podobnie jak wielu z Was zastanawiałam się , czy zacząć pisać bloga. Przekonywali mnie do tego dość długo znajomi, osoby , które widziały moje “dzieła” – no i przede wszystkim moje dzieci.

Zapraszam więc na mojego bloga, którego tematem będzie nie tylko rękodzieło ale również propozycje kulinarne oraz wspomnienia z odbytych podróży po Azji, Europie i Polsce.

Zapraszam do kontaktu mailowego.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *